preskoči na sadržaj

Hotelijersko-turistička škola

Login
Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Raspored informacija

u školskoj 2016./2017. godini:

Razred Razrednik Zamjenik razrednika Termin informacija
za roditelje
1.a  Katja Morić Bezić Ana Žilić ponedjeljkom, 3. sat
1.b  Marina Ivančić Komadina Sandra Grgurić ponedjeljkom, 6. sat
1.c  Marijana Matejčić Marin Tomljanović ponedjeljkom, 4. sat
2.a  Tatjana Pocrnić Đurđica Štanta utorkom, 7. sat
2.b  Nenad Drobnjak Jelena Crnković petkom, 3. sat
2.c  Mirjana Latas Suzana Hranuelli Jezidžić četvrtkom, 4. sat
3.a  Sandra Grgurić Leon Stock srijedom, 5. sat
3.b  Ana Žilić Katja Morić Bezić četvrtkom, 3. sat
3.c  Lili Marinčić Nataša Modrić Tićak četvrtkom, 4. sat
4.a  Marin Tomljanović Tanja Marčan srijedom, 5. sat
4.b  Ksandra Sinožić Marija Spicijarić ponedjeljkom, 4. sat
4.c  Zagorka Ivanković Nenad Drobnjak srijedom, 4. sat
4.d  Nino Smolčić Mirjana Latas petkom, 2. sat
Raspored konzultacija

u školskoj 2016./2017. godini

  Prezime i ime profesora Termin konzultacija
1.  Banda Ana utorkom, 4. sat
2.  Basić Sandi srijedom, 7. sat
3.  Crnčan Klaudija  četvrtkom, 4. sat
4.  Crnković Jelena ponedjeljkom, 5. sat
5.  Doboviček Sonja četvrtkom, 5. sat
6.  Drobnjak Nenad petkom, 3. sat
7.  Grgurić Sandra srijedom, 5. sat
8.  Hranuelli Jezidžić Suzana ponedjeljkom, 6. sat
9.  Ivančić Komadina Marina petkom, 2. sat
10.  Ivanković Zagorka utorkom, 1. sat
11.  Jakovčić Darko petkom, 2. sat
12.  Latas Mirjana utorkom, 3. sat
13.  Lipovac Vitomir četvrtkom, 1. sat
14.  Lukin Vera četvrtkom, 7. sat
15.  Marčan Tanja utorkom, 6. sat
16.  Marinčić Lili ponedjeljkom, 5. sat
17.  Marušić Sanja četvrtkom, 3. sat
18.  Matejčić Marijana utorkom, 3. sat
19.  Matošević Nataša srijedom, 4. sat
20.  Modrić Tićak Nataša četvrtkom, 4. sat
21.  Morić Bezić Katja utorkom, 5. sat
22.  Pocrnić Tatjana utorkom, 5. sat
23.  Serdar Duško petkom, 3. sat
24.  Sinožić Ksandra ponedjeljkom, 4. sat
25.  Smolčić Nino utorkom, 2. sat
26.  Spicijarić Marija četvrtkom, 3. sat
27.  Stock Leon srijedom, 5. sat
28.  Štanta Đurđica utorkom, 3. sat
29.  Tomljanović Marin petkom, 3. sat
30.  Ujčić Karmen petkom, 3. sat
31.  Žilić Ana srijedom, 4. sat
preskoči na navigaciju