preskoči na sadržaj

Hotelijersko-turistička škola

Login
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Raspored informacija

u školskoj 2017./2018. godini:

Razred Razrednik Zamjenik razrednika Termin informacija
za roditelje
1.a Ksandra Sinožić Marija Spicijarić Srijeda 4.sat
1.b Jelena Crnković Nino Smolčić Četvrtak 4.sat
1.c Nataša Matošević Duško Serdar Srijeda 5.sat
1.d Marin Tomljanović Tanja Marčan Ponedjeljak 4.sat
2.a Katja Morić Bezić
(Danijela Mohorić)
Nataša Modrić Tićak Ponedjeljak 3.sat
2.b Marina Ivančić Komadina Sandra Grgurić Četvrtak 4.sat
2.c Marijana Matejčić Marin Tomljanović Utorak 6.sat
3.a Tatjana Pocrnić Đurđica Štanta Ponedjeljak 5.sat
3.b Nenad Drobnjak Zagorka Ivanković Ponedjeljak 5.sat
3.c Mirjana Latas Suzana Hranuelli Jezidžić Ponedjeljak 4.sat
4.a Sandra Grgurić Leon Stock Utorak 4.sat
4.b Ana Žilić Karmen Ujčić Utorak 4.sat
4.c Lili Marinčić Sonja Doboviček  
Raspored konzultacija

u školskoj 2017./2018. godini

  Prezime i ime profesora Termin konzultacija
1. Banda Ana Četvrtak 5.sat
2. Basić Sandi Srijeda 4.sat
3. Crnčan Klaudija  Ponedjeljak 4.sat
4. Crnković Jelena Četvrtak 5.sat
5. Doboviček Sonja Četvrtak 5.sat
6. Drobnjak Nenad Ponedjeljak 5.sat
7. Grgurić Sandra Utorak 4.sat
8. Hranuelli Jezidžić Suzana Ponedjeljak 3 sat
9. Ivančić Komadina Marina Četvrtak 4.sat
10. Ivanković Zagorka Srijeda 3.sat
11. Jakovčić Darko Petak 1.sat
12. Latas Mirjana Petak 4.sat
13. Lipovac Vitomir Utorak 3.sat
14. Lukin Vera Četvrtak 2.sat
15. Marčan Tanja Ponedjeljak 3.sat
16. Marinčić Lili Ponedjeljak 7.sat
17. Marušić Sanja Ponedjeljak 5.sat
18. Matejčić Marijana Četvrtak 3.sat
19. Matošević Nataša Srijeda 5.sat
20. Modrić Tićak Nataša Utorak 3.sat
21. Morić Bezić Katja
(z. Mohorić Danijela)
Ponedjeljak 3.sat
22. Pocrnić Tatjana Četvrtak 4.sat
23. Serdar Duško Petak 2.sat
24. Sinožić Ksandra Srijeda 4.sat
25. Smolčić Nino Četvratak 3.sat
26. Spicijarić Marija Srijeda 3.sat
27. Stock Leon Četvrtak 3.sat
28. Štanta Đurđica Utorak 3.sat
29. Tomljanović Marin Srijeda 4.sat
30. Ujčić Karmen Srijeda 3.sat
31. Žilić Ana Srijeda 2.sat
preskoči na navigaciju